.

.

Одлична цена
Нови 10S11C Климатизација Компресор За TOYOTA HILUX III Pick-up 2.5 3.0 L L 447160-1970 447160-2020 447180-8280 447260-8020

Нови 10S11C Климатизација Компресор За TOYOTA HILUX III Pick-up 2.5 3.0 L L 447160-1970 447160-2020 447180-8280 447260-8020

DEN 3240.00

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Тип На Објект:
Air-conditioning Инсталација,A/C Компресор & Спојки
Објектот Висина:
25inch
Бренд Име:
СРЕЌЕН ТУРИНГ
Име На Модел:
G. ЅИД
Објектот Ширина:
26inch
Година:
2000-2005 година-
Специјални Функции:
АВТОМОБИЛ A/C СИСТЕМ
Објектот Должина:
28inch
Материјал Тип:
Железо
Објектот Тежина:
8kg
Примена:
ЗА АВТОМОБИЛ TOYOTA HILUX III Pick-up 2.5 3.0 L L
Компресор Тип:
10S11C ac компресор
макара дијаметар:
120mm
Жлебови:
7A
Дел Број:
447160-1970 447160-2020 447180-8280 447260-8020
Пакет:
СТАНДАРДЕН ХАРД ХАРТИЈА ПАКЕТ
ОДГОВАРА ЗА:
АВТОМОБИЛ A/C КОМПРЕСОР
испорака:
брза испорака
боја:
Сребро.
ОЕМ Бр.:
88310-0K110 88310-0K132 88310-0k111 88320-0K080
Производи во категоријата