.

.

Одлична цена
Надворешниот ѕид светилка ѕид светилка светла Американски дневна соба и ходникот балкон скалите вила водоотпорен отворен светилка ретро светилка

Надворешниот ѕид светилка ѕид светилка светла Американски дневна соба и ходникот балкон скалите вила водоотпорен отворен

DEN 984.00

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Тип На Објект:
Ѕидни Светилки
Бренд Име:
qiseyuncai
Сенка Тип:
Матирано Стакло
Сенка Ветер:
Надолу
Техника:
Насликани
Карактеристики:
водоотпорен отворен ретро двор ѕид светилка
Тело Материјал:
Алуминиум
Употреба:
празник
Гаранција:
3 Години
Извор На Светлина:
LED Светилки
Број на извори на светлина:
1
Примена:
Кревет Во Соба
сертификација:
CCC,CE,RoHS
Осветлување Област:
3-метри 5square
Стил:
Европа
База Тип:
E27
Е dimmable:
No
Напон:
220V
Материјал:
Алуминиум
Боја На Каросеријата:
Црна,Кафеава
Е Светилки Вклучени:
No
Извор На Енергија:
AC
Инсталација Тип:
Монтажа На Ѕид
Број На Модел На:
zpc6874
Производи во категоријата