.

.

Одлична цена
24rows 5yards Кристал Синџир Дијамант Мрежа Свадба Декорација Bling Заврши Партија Кристал Лента

24rows 5yards Кристал Синџир Дијамант Мрежа Свадба Декорација Bling Заврши Партија Кристал Лента

DEN 311.76

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

боја:
24rows виолетова
Повод:
Роденден,Годишнина,Свадба & Ангажман,Свадба,Денот на Вљубените
Шема:
Никој
Бренд Име:
TIANZHIYUAN
Број На Модел На:
XH80012Y
Материјал:
Пластични
Повод:
свадба роденден на божиќ
Ширина:
12CM
боја:
виолетова
Големина:
24rows 5 метри
Производи во категоријата