.

.

Одлична цена
LCD Екран Филм за Gopro Херој 6 5 Заштитник Леќа Заштитна Фолија За да Одат Про Херој 6 5 Акција Камера Додатоци

LCD Екран Филм за Gopro Херој 6 5 Заштитник Леќа Заштитна Фолија За да Одат Про Херој 6 5 Акција Камера Додатоци

DEN 90.24

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Бренд Име:
CENINE
Пакет:
Пакет 1
Број На Модел На:
GP-LE043
Компатибилен Акција Камера Бренд:
GoPro
Тип:
Акција Камера Филтри
Материјал:
филм
Име на производ:
заштитна фолија
useage:
за gopro камера
се применуваат:
за gopro херој 5
за Gopro херој 5 филм акции:
Yes
Место на Потекло:
произведено во Кина
Функција:
Заштитник
припаѓаат:
за gopro додатоци
Производи во категоријата