.

.

Одлична цена
AC Адаптер Понуда За Asus Серија Z92T Z96 Серија Z9600J Z96J Z96Js Серија Z97V 90-N00PW5500T 90-N00PW5300T Полнач

AC Адаптер Понуда За Asus Серија Z92T Z96 Серија Z9600J Z96J Z96Js Серија Z97V 90-N00PW5500T 90-N00PW5300T Полнач

DEN 461.76

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Бренд Име:
DBJBA
Излезна Струја:
4.74 На
Излезниот Напон:
19V
Компатибилен Бренд:
за Asus
Број На Модел На:
За Asus Серија Z92T Z96 Серија Z9600J
Пакет:
Yes
Приклучок Тип:
како Слика
Конектор Големина На:
5.5*2,5 mm
Производи во категоријата