.

.

Одлична цена
10pcs Цутот на Црешни 3D Хартија Честитки Ласерски Сече Pop-Up рачно изработени Пост Картички Обичај Благодарение Картичка Учител' Ден Сувенири

10pcs Цутот на Црешни 3D Хартија Честитки Ласерски Сече Pop-Up рачно изработени Пост Картички Обичај Благодарение

DEN 887.76

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Големина:
150 x 150 mm
Стил:
Фестивали
Бренд Име:
слатка направени
Шема:
Виткање Тип
празник:
Наставниците Ден
Музика:
No
Број На Модел На:
HK1610002*10
Тип на картичка:
Честитки/Роденден Картички/Наставниците'Days Картички
Повод:
Роденден/Божиќ/Нова Година/Денот на Вљубените/Наставниците'Days
useage:
Подарок Картички/Честитки/разгледници/ви благодариме картички
Технологија:
Рачно изработени 3D POP-UP Картички
Материјал:
Уметност Од Хартија/Картон Хартија/Хартија Бисер
Адаптер:
Љубовници,Пријатели,Деца,Жени,Шеф,Вработените,Клиентите
Индивидуализира Печатење:
Бесплатни Печатење (Yes ако повеќе од 100 компјутери)
плик:
Yes (Слободни)
Големина:
150 x 150 mm
облик:
Цутот на црешни
Производи во категоријата