.

.

Одлична цена
За Suzuki iM-4 2015 Автомобил Внатрешни работи Амбиентална Светлина Панел осветлување За Автомобил Внатре Подесување Кул Лента Светлина Оптички Влакна Бенд

За Suzuki iM-4 2015 Автомобил Внатрешни работи Амбиентална Светлина Панел осветлување За Автомобил Внатре Подесување

DEN 685.44

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Емитуваат Боја:
Црвена, Бела, Сина, Зелена, Жолта, Розова
Објектот Дијаметар:
1inch
Објектот Тежина:
1kg
Специјални Функции:
амбиентална светлина, панел осветлување, внатрешни работи светлина
За Возило Брендови/Модел:
Suzuki
Тип На Објект:
Ден Светлина
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Бренд Име:
Boqueron
Име На Модел:
влакна бенд
Материјал Тип:
влакна
Автомобил Производител:
Suzuki
Работа:
12V DC автомобил Моќ
Функција:
Ентериерно уредување
Suzuki Модел:
iM-4
Леќа:
Не Се Вклучени
Led Чип Производител:
Nichia
Извор На Светлина:
LED
Лер Зрак Тип:
бенд
Автомобил модел:
MB E класа
Тип На Објект:
Ленти
Производи во категоријата