.

.

Одлична цена
PGF кожа работ алатка 2

PGF кожа работ алатка 2

DEN 240.00

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Бренд Име:
PGF
Материјал:
Железо
Употреба:
Занает DIY Алатка
Тип:
Кожа сечење на работ детектор
Производи во категоријата