.

.

Одлична цена
Топла USB-C до USB Адаптер за Macbook USB3.1 тип В Машки да USB 3.0 Женски Адаптер за Apple Конвертор трговија на Големо злато & Сребро.

Топла USB-C до USB Адаптер за Macbook USB3.1 тип В Машки да USB 3.0 Женски Адаптер за Apple Конвертор трговија на

DEN 45.12

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Должина на кабел:
Злато, Сребро.
Пакет:
Yes
Тип:
Кабел Адаптер
Број На Модел На:
Тип-В
Производи Статус:
Акции
Бренд Име:
CY
Производи во категоријата