.

.

Одлична цена
Бебе Шетач Силиконски Калап За Печење Фондан Оркестарот За Џвакање Паста Moldes Де Silicona Паста Американа Силикони Торта Мувла Bakeware

Бебе Шетач Силиконски Калап За Печење Фондан Оркестарот За Џвакање Паста Moldes Де Silicona Паста Американа Силикони

DEN 76.08

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Тип:
Печење & Тесто Алатки
Бренд Име:
sunglory
Комплет Број:
1
сертификација:
FDA,SGS
Материјал:
Силикони
Број На Модел На:
GS2799
Функција:
Еко-Пријателски
Печење & Тесто Алатки Тип:
силиконски фондан мувла
Материјал:
100% foodgrade силикони
боја:
случаен превозот
Обликот:
Бебе Шетач
Големина:
7.3*7.3*0.9 cm
Тип:
бебе шетач силикони фондан мувла
Стил:
бебе шетач силиконски калап
Употреба:
калап за печење
Функција:
печење алатки за колачи
Објектот:
фондан торта декорирање алатки
Производот:
бебе шетач фондан мувла
Производи во категоријата
DEN 240.00