.

.

Одлична цена
Бренд Нови Професионални Балет Станови Жените Стомакот Танцување Нога камшик Танц Beaded Чорапи Чевли Пети Влошки Голи

Бренд Нови Професионални Балет Станови Жените Стомакот Танцување Нога камшик Танц Beaded Чорапи Чевли Пети Влошки

DEN 151.20

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Големина:
XS, S, M, L, XL
Материјал:
Lycra,Модални
Пол:
Жените
Број На Модел На:
BX0905
Танц Тип:
Стомакот Танцување
Бренд Име:
ЈИ NA ШЕН ВУ
Танц Тип:
Стомакот Танцување
Стил:
Стомакот/балет пракса чевли нога камшик
боја:
Голи
Пети Стил:
отворете пети
Големина:
S, M, L, XL
Повод:
обука
Објектот Вклучуваат:
1 пар чевли
Тип На Единица:
Пар
Тежина На Пакет:
0.120kg (0.26lb.)
Пакет Големина:
35cm x 30cm x 1cm (13.78in x 11.81in x 0.39in)
Производи во категоријата