.

.

Одлична цена
За MAZDA CX-5 план за 2011-2015 Автомобил Внатрешни работи Амбиентална Светлина Панел осветлување За Автомобил Внатре Подесување Кул Лента Светлина Оптички Влакна Бенд

За MAZDA CX-5 план за 2011-2015 Автомобил Внатрешни работи Амбиентална Светлина Панел осветлување За Автомобил Внатре

DEN 685.44

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Емитуваат Боја:
Црвена, Бела, Сина, Зелена, Жолта, Розова
Објектот Тежина:
1kg
CX-5-Година:
2015,2013,2016,2014
За Возило Брендови/Модел:
Mazda
Бренд Име:
Boqueron
Mazda Модел:
CX-5
Објектот Дијаметар:
1inch
Специјални Функции:
амбиентална светлина, панел осветлување, внатрешни работи светлина
Тип На Објект:
Ден Светлина
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Материјал Тип:
влакна
Име На Модел:
влакна бенд
Автомобил Производител:
Mazda
Работа:
12V DC автомобил Моќ
Функција:
Ентериерно уредување
Mazda Модел:
CX-5
Леќа:
Не Се Вклучени
Led Чип Производител:
Nichia
Извор На Светлина:
LED
Лер Зрак Тип:
бенд
Автомобил модел:
MB E класа
Тип На Објект:
Ленти
Производи во категоријата