.

.

Одлична цена
10 12 13 14 15 17.4 Пеперутка Лаптоп Торба Таблета Ракав Носење Лаптоп КОМПЈУТЕР Случај за Macbook HP Asus Acer HP 5567

10 12 13 14 15 17.4 Пеперутка Лаптоп Торба Таблета Ракав Носење Лаптоп КОМПЈУТЕР Случај за Macbook HP Asus Acer HP

DEN 376.32

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Големина:
10 inch, 12 inch, 13 inch, 14 inch, 15 inch, 17 inch
Пол:
Унисекс
Шаблон Тип:
Печати
Стил:
Повик
Тип:
Лаптоп Ракав
Материјал:
neoprene
Пакет:
Yes
Применливи модели:
Macbook
Затворање Тип:
Патент
Стил:
Лаптоп Случаи
Број На Модел На:
Пеперутка Лаптоп ракав
Бренд Име:
BINYEAE
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)
димензија:
10 11.6 13 13.3 15.4 15.6 17.3 17.4
is_customized:
Yes
Функција:
мека Патент лаптоп торба
Објектот:
Лаптоп Ракав
Одговара за 1:
За Macbook Air Само 11,6
Одговара за 2:
За macbook Pro 13 15 17 инчи
Одговара за 3:
За Dell Леново Acer Asus HP Завидува
Одговара за 4:
За Samsung Sony Toshiba Thinkpad HP Павилјон
Производи во категоријата