.

.

Одлична цена
кориснички печатени лист налепници,водоотпорна пвц налепници за надворешна употреба

кориснички печатени лист налепници,водоотпорна пвц налепници за надворешна употреба

DEN 283.20

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Возраст:
>3 години,>6 години,>8 години,
Големина:
customized
Бренд Име:
RORA ПАКУВАЊЕ
Материјал:
Пластични
Број На Модел На:
кориснички
Обликот:
кориснички
Точка име :
обичај винил налепници
Материјал:
Лепило за хартија материјал,Лепила бела винил материјал
боја:
CMYK/ Полна боја, ПМС
ПОВРШИНА:
сјајни/мат varnishing, ламиниране, итн
Пакет:
Во Ролна, Лист или поединечни листови или побарано.
ODM/OEM:
прифати го прилагодите дизајн
Уметнички дела формат:
JPG,PDF,ПИ,EPS,GIF и сл 300DPI
време на испорака:
Noramlly ја 7-15 das,врз основа на различни количина
Рок на плаќање:
Т/T,Western Union,paypal
Печатење:
Офсет печатење,Flexo печатење,печатење на Екран
Производи во категоријата
DEN 240.00