.

.

Одлична цена
12V 3046 Мотор Гориво Flameout Електромагнетниот Вклучите Стоп Електромагнетниот Вентил 6T-4121 6T4121, 3 месеци Гаранција

12V 3046 Мотор Гориво Flameout Електромагнетниот Вклучите Стоп Електромагнетниот Вентил 6T-4121 6T4121, 3 месеци Гаранција

DEN 1872.00

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Производителот Дел Број:
6T-4121
Бренд Име:
CMP
Осветленост Дел Број:
110-6466
Школка Тип:
Затворен Тип
Напон:
12V
Објектот Тежина:
1 kg
Достапност:
во парк сега
Состојба:
100% нови
Примена:
багер копач резервен дел
Гаранција:
3 месеци
квалитет:
Висок квалитет
MOQ:
1 Парче
Име:
Багер Електромагнетниот Вентил
Дел Број:
110-6466 1106466 6T-4121
Напон:
12v
Услуга:
Брза испорака од UPS-от,Fedex,DHL,EMS
Производи во категоријата