.

.

Одлична цена
Автомобил Стил LED Авто Соларна Енергија Флеш Тркала вентилот на Гумата Капа Неонски Светлина Светилка Декорација Тркало на Автомобилот Гуми Воздушен Вентил Капа С

Автомобил Стил LED Авто Соларна Енергија Флеш Тркала вентилот на Гумата Капа Неонски Светлина Светилка Декорација

DEN 119.76

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Емитуваат Боја:
Променливи
Тип На Објект:
Правец На Ветер
Camry-Година:
2016,2010,1995,2005,1996,2011,2007,2002,1990,2014,1997,2000,2003,1992,1994,1991,2004,1999,1993,2001,1998,2008,2013,2009,2006,2015,2012
Објектот Дијаметар:
4.4cm
Име На Модел:
TY211024
Тојота Модел:
Camry
Бренд Име:
LDRIVE
Напон:
12V/24V
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CE
Материјал Тип:
5630smd
Објектот Тежина:
50g
Специјални Функции:
Предупредување светлина,Воланот Светла
За Возило Брендови/Модел:
Тојота
Тип:
тркала светла
живот:
5000hours
Големина:
44mm(D)*11mm(H)
Lumens:
1600lm
Извор На Светлина:
LED
Напон:
12V
Автомобил модел:
Универзална Автомобили
Тип На Објект:
На Возилото
Производи во категоријата