.

.

Одлична цена
За BMW Серија 3 F30 F35 ABS Страна Крило на Воздухот се Пропустливи Штекер Покрие Трим 2013-2015 2 парчиња

За BMW Серија 3 F30 F35 ABS Страна Крило на Воздухот се Пропустливи Штекер Покрие Трим 2013-2015 2 парчиња

DEN 789.12

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Тип На Објект:
Внатрешни Работи Украси
Материјал Тип:
ABS Пластика
Објектот Висина:
0inch
Бренд Име:
hotrimworld
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Објектот Тежина:
0.5kg
Објектот Ширина:
0inch
Објектот Должина:
0inch
Година:
2013-2015
Име На Модел:
За BMW Серија 3 F30 F35
Земја на потекло:
Кина
Производи во категоријата