.

.

Одлична цена
Дијамант Цвет Мозаик Слика DIY Дијамант Сликарство Комплет Кристал Маслото Полн Плоштад Diy Дијамант Сликарство

Дијамант Цвет Мозаик Слика DIY Дијамант Сликарство Комплет Кристал Маслото Полн Плоштад Diy Дијамант Сликарство

DEN 312.00

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Големина:
20x25cm, 25x30cm, 30x40cm, 40x50cm, 50x65cm, 60x80cm, 70x90cm
Рамка:
No
Шаблон Тип:
Флорални
Стил:
Европа
Бренд Име:
MYCELLA
Форма:
три-димензионални
Материјал:
Смола
Употреба:
Слики
Pasting Област:
Целосна
Дијамант форма:
Плоштад
Платно Пакување Метод:
Навива
Надворешното Пакување:
Обоени Кутија
Број на Бои:
1-30
број:
BZ480
Производи во категоријата