.

.

Одлична цена
Пенливи Карма Бела Семе Мушка Хривнија Злато Натопена Круг Fahion Хривнија Накит Жените Накит B0015

Пенливи Карма Бела Семе Мушка Хривнија Злато Натопена Круг Fahion Хривнија Накит Жените Накит B0015

DEN 41.52

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Метална боја:
Без картичка, Со картичка
Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Должина:
18cm
Затворач Тип:
Hummer
Метали Тип:
Цинк Легура
Обликотшема:
Круг
Пол:
Жените
Стил:
Тренди
Поставување Тип:
Никој
Материјал:
Камен
Синџир Тип:
Змија Синџир
Нараквици Тип:
Синџир & Линк Нараквици
Функција:
ѓердан
Компатибилност:
ѓердан
Производи во категоријата