.

.

Одлична цена
Победникот Бизнис Серија Транспарентен Случај Mens Часовници Врвот Бренд На Луксузни Автоматски Се Види Зглоб Види Машки Скелетот Се Види На Часовникот Мажи

Победникот Бизнис Серија Транспарентен Случај Mens Часовници Врвот Бренд На Луксузни Автоматски Се Види Зглоб Види

DEN 479.76

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Тип На Објект:
Механички Рачни Часовници
Функција:
Никој
Број На Модел На:
GMT929
Бендот Ширина:
22mm
Dial Прозорец Материјал Тип:
Стакло
Бендот Материјал Тип:
PU
Движење:
Автоматско Само-Ветрот
Стил:
Fashion & Неврзан
Dial Дијаметар:
42mm
Кутии & Случаи Материјал:
Хартија
Бендот Должина:
24.0 cm
Случај Дебелина:
15mm
Случај Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Бренд Име:
FORSINING
Отпорност На Вода Длабочина:
Не водоотпорен
Затворач Тип:
Тока
Пол:
Мажи
Случај Обликот:
Круг
Производи во категоријата
DEN 240.00