.

.

Одлична цена
Aipinchun 4Pin 6.2 см Висок Лаптоп ПРОЦЕСОР Ладење Вентилатор За Леново Z370 Z370A Z370G Z470 Z470G Z470K Z475 Кулер Радијатори Лаптоп Фан

Aipinchun 4Pin 6.2 см Висок Лаптоп ПРОЦЕСОР Ладење Вентилатор За Леново Z370 Z370A Z370G Z470 Z470G Z470K Z475 Кулер

DEN 160.56

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Компатибилен ПРОЦЕСОР:
За Леново Z370 Z370A Z370G Z470 Z470G Z470K Z475
Heatsink Материјал:
Пластични
Примена:
Компјутер Случај
Тип:
Фан
Пакет:
No
Бренд Име:
Aipinchun
Линии:
4 Линии
Моќ Интерфејс:
4PIN
Контрола На Брзината На Вентилаторот:
2500RPM
Број На Модел На:
За Леново Z370 Z370A Z370G Z470 Z470G Z470K Z475
Фан Живот:
30000 часа
Бучава:
N
Фан Големина:
6.2 см Висок
Производи во категоријата