.

.

Одлична цена
750W 1HP Вретено Главата Единица ER20 Чак 60mm Моќ Главата 5000~6000rpm 5pcs Лежишта CNC Мелничката Дупчење Здодевни Струг Алатка

750W 1HP Вретено Главата Единица ER20 Чак 60mm Моќ Главата 5000~6000rpm 5pcs Лежишта CNC Мелничката Дупчење Здодевни

DEN 3600.00

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Максимален Вртежен Момент:
Никој
Бренд Име:
ToAuto
Број На Модел На:
ER20 (60)
Примена:
Досадно
Оперативен Брзина:
5000~6000rpm
Диск:
појас диск
Тип На Производ:
Моќ Главата, Машина Вретено Алатка
Модел:
ER20 Collet Чак Дијаметар 50mm
се применува за :
Здодевни/Мелење Машина
Вретено моќ:
750w 1HP
Производи во категоријата