.

.

Одлична цена
Трговија На Големо Акрилик Јасен Преглед Собрани Козметика Лак Кармин Складирање Orgonizer Екранот Стојат Носителот 6 Слоеви Нови

Трговија На Големо Акрилик Јасен Преглед Собрани Козметика Лак Кармин Складирање Orgonizer Екранот Стојат Носителот

DEN 597.60

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Тип На Објект:
Накит Пакување & Екран
Бренд Име:
TONVIC
Материјал:
Акрилик
Накит Пакување & Display Type:
Случаи & Прикажува
Објектот Должина:
31cm
Објектот Тежина:
690g
Објектот Ширина:
26.5cm
Производ Карактеристики:
6 слоеви
Објектот Висина:
21.5cm
Број На Модел На:
T1556-5
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)
Производи во категоријата