.

.

Одлична цена
Нови градина пастирски постелнина постави Европската везови кавга чипка прекривки покрие домот кревет здолниште bedspread принцеза кревет облека

Нови градина пастирски постелнина постави Европската везови кавга чипка прекривки покрие домот кревет здолниште bedspread

DEN 2303.52

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Големина:
Twin, Twin Plus, Full, Queen, Queen Plus, King, King Plus, Super King, California King
Апликација Големина:
1.2 m (4 метри),1.0 m (3.3 стапки),2.0 m (6.6 стапки),1.8 метри (6 стапки),1.35 m (4.5 метри),1.5 m (5 метри)
Ткаенина Count:
50
Тип:
Лист, Pillowcase & Прекривки Покрие Поставува
одделение:
Квалификуван
Стил:
Пастирски
Постојаност На Боја (Одделение):
Националните Стандарди
Бренд Име:
Julliette Сон
Пополнување:
Никој
тема count:
500TC
Шаблон Тип:
Сценско
Материјал:
100% Памук
is_customized:
Yes
Тежина:
3.5kg
Ткаенина Густина:
133X72
Број На Модел На:
SB
Шема:
Печатени
Употреба:
Дома
Техника:
Реактивен Печатење
Количина:
3pcs или 4pcs
Производи во категоријата