.

.

Одлична цена
skylarpu Нови 3,5-инчен LCD Екран екран панел за Garmin nuvifone M10 M10E LCD Екран панел замена Бесплатен превозот

skylarpu Нови 3,5-инчен LCD Екран екран панел за Garmin nuvifone M10 M10E LCD Екран панел замена Бесплатен превозот

DEN 477.60

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Број На Модел На:
M10 M10E
Екран Тип:
Отпор На Екранот
Компатибилен Бренд:
Универзална
Бренд Име:
skylarpu
Големина На Екранот:
Тип На Производ:
Таблета LCD
Големина:
3.5инчи
КОЛИЧИНА:
300 парче
главниот екран резолуција:
800*480
Производи во категоријата