.

.

Одлична цена
40x50cm 100pcs Големи jewerly подарок пластични кеси со рачка логото,Мали црни Пластични Кеси за облека пакување торба

40x50cm 100pcs Големи jewerly подарок пластични кеси со рачка логото,Мали црни Пластични Кеси за облека пакување торба

DEN 459.84

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

боја:
Бела
Подарок Торба Големина:
20x26cm, 25x35cm, 30x40cm, 35x45cm, 40x50cm
Повод:
Број На Модел На:
Пластични Кеси за облека пакување торба
Материјал:
Пластични
Број на Компјутери:
100pcs
is_customized:
Yes
Шема:
Никој
Бренд Име:
ЈАС'MFINE
Производи во категоријата