.

.

Одлична цена
Автомобил Стил Авто Автомобил Налепница Амблем Значка Decal За Ralliart За Мицубиши Lancer Pajero Outlander Grandis ASX Montero L200 ЕВО

Автомобил Стил Авто Автомобил Налепница Амблем Значка Decal За Ralliart За Мицубиши Lancer Pajero Outlander Grandis

DEN 119.76

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Тип На Објект:
Налепници
Тип:
Други 3D Налепница
Објектот Висина:
0.2cm
Вид На Налепница:
Автомобил Тело
Објектот Ширина:
1.4cm
дизајн:
зборови
Бренд Име:
QYJSD
Пакување:
Не Се Пакувани
Модел:
Возилото Логото
Име На Модел:
за Мицубиши
категорија:
3D
Налепница Сместување:
Целото Тело
is_customized:
Yes
Објектот Дијаметар:
5.8cm
Објектот Должина:
5.8cm
Материјал Тип:
ABS и Метал
Производи во категоријата