.

.

Одлична цена
SUMKS Задните Wiper Ножот за Опел Astra ( J ) 2009 2010 2011 2012 2013 2014 2015

SUMKS Задните Wiper Ножот за Опел Astra ( J ) 2009 2010 2011 2012 2013 2014 2015

DEN 241.68

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Име На Модел:
RB900
Објектот Висина:
3cm
За Возило Брендови/Модел:
Опел
Објектот Ширина:
2cm
Опел Модел:
astra j
Специјални Функции:
Чистење На Задниот Дел Шофершајбната
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Година:
2017Year
Бренд Име:
SUMKS
Опел Astra J-Година:
2013,2012
Објектот Тежина:
101g
Материјал Тип:
Природна Гума
Производи во категоријата