.

.

Одлична цена
MOTOBOTS 20Set 12-24V Автомобилот GPS Navigator Полначот Радар парична Казна Главата 2,5 MM Кружна Дупка Автомобил Адаптер за полнење #AM5500

MOTOBOTS 20Set 12-24V Автомобилот GPS Navigator Полначот Радар парична Казна Главата 2,5 MM Кружна Дупка Автомобил

DEN 1573.20

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Тип На Објект:
Кабли, Адаптери & Приклучоци
Специјални Функции:
-
Бренд Име:
MOTOBOTS
Од Моќ:
-
Име На Модел:
J-5500
Напон:
12V
Објектот Големина:
-
Објектот Тежина:
0.06kg
Материјал Тип:
-
Интерфејс:
-
Производи во категоријата