.

.

Одлична цена
Бесплатен превозот 3.7 V 3000mAh Литиум Таблета полимер батерија за Таблет КОМПЈУТЕР / СРЕДИНАТА на PDA 356595 SD356595

Бесплатен превозот 3.7 V 3000mAh Литиум Таблета полимер батерија за Таблет КОМПЈУТЕР / СРЕДИНАТА на PDA 356595 SD356595

DEN 239.76

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Бренд Име:
Литар енергија на батеријата
Батерија:
Yes
Пакет:
Yes
Употреба:
MP3 / MP4 Плеер
Број На Модел На:
356595
боја:
Бела
Тип:
Стандардна Батерија
Производи во категоријата