.

.

Одлична цена
QACA Пред Чекори LED Градина Закопан во Земјата Светлина Вдлабнати Осветлување Uplighting Кат Embeding Пред Тремот 12v Палубата Светилка F102A-6

QACA Пред Чекори LED Градина Закопан во Земјата Светлина Вдлабнати Осветлување Uplighting Кат Embeding Пред Тремот

DEN 1591.20

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Бренд Име:
QACA
Е Светилки Вклучени:
No
Заштита Ниво:
IP65
Извор На Енергија:
DC
Напон:
12V
сертификација:
CCC,CE,RoHS
Тело Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Извор На Светлина:
LED Светилки
База Тип:
Оптоварување
Гаранција:
3 Години
Е dimmable:
Yes
Употреба:
Индустриски
Број На Модел На:
КК-F102A-6
Карактеристики:
надворешните светла за куќи
Тип На Објект:
Подземни Светилки
Стапка на излезна моќ:
ЗА 0,6 W(СВЕТСКА ВОЈНА, Г.С., Б); 0.24 W~0.8 W(RGB)
Led чипови:
1pcs SMD2835(светска војна, Г.С., Б); 1pcs SMD5050(RGB)
Големина:
24MM(D)*38.5MM(H)
Осветлување Бои:
Топло бела, Кул бело, Сино, RGB
Температура На Боја:
Топло Бела(2800K-3200K), Ладно Бела(6000K-6500K)
Напон:
DC12V
IP Оценка:
IP65
Примена:
чекори, подот, градина, трговски центри, плоштад, хотели, итн,.
специјалност:
Уникатен и стилски
Објектот бои:
Сребро.
Производи во категоријата