.

.

Одлична цена
FM Антена за Дигитални Антенски 48 - 860Mhz ANT500 за HackRF Еден

FM Антена за Дигитални Антенски 48 - 860Mhz ANT500 за HackRF Еден

DEN 163.20

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Бренд Име:
uuustore
Материјал:
Стакло
РК Делови и Accs:
Антени
Надградба На Делови/Додатоци:
Шок Апсорбер
Далечински Управувач Периферни Уреди/Уреди:
Далечински Контролер
Четири тркала Атрибути:
Монтажа
Алатка Материјали:
Батеријата
За Возило Тип:
Авионите
Употреба:
Возила & Remote Control Играчки
Производи во категоријата