.

.

Одлична цена
Јапонија Аниме е, неее Оригиналната BANPRESTO DXF ~На Grandline Дама~ ЕДНО ПАРЧЕ ФИЛМ ЗЛАТО Vol.1 ПВЦ Фигура - Карина

Јапонија Аниме е, неее Оригиналната BANPRESTO DXF ~На Grandline Дама~ ЕДНО ПАРЧЕ ФИЛМ ЗЛАТО Vol.1 ПВЦ Фигура - Карина

DEN 719.76

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Предупредување:
ГУШЕЊЕ ХАЗАРД - Мали делови. Не е за Деца под 3 години.
Возраст Опсег:
12-15 Години,Grownups,> 14 Години
Бренд Име:
Banpresto
Далечинска Контрола:
No
Состојба:
Во Акционерско Предмети
Верзија Тип:
Првото Издание
Завршување Степен:
Готови Производи
Димензии:
Околу 15cm Висина
Кукли Тип:
Модел
Со Анимација Извор:
Јапонија
Стоковните Атрибут:
собранието
Пол:
Унисекс
Тип На Објект:
Модел
Mfg Серија Број:
Собранието/Монтажа
Војник Додатоци:
Војник Готовиот Производ
Број На Модел На:
DXF
Тема:
Филм & TV
Големина:
About 15cm Height
Скала:
Никој
Материјал:
ПВЦ & ABS
Производи во категоријата
DEN 240.00 -58 %