.

.

Одлична цена
1 КОМПЈУТЕР КС-280 Електрични CNC Полу-Автоматска прецизност течни пополнување на машина за пополнување на машина отпорност на NC

1 КОМПЈУТЕР КС-280 Електрични CNC Полу-Автоматска прецизност течни пополнување на машина за пополнување на машина

DEN 3048.00

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Бренд Име:
ZJMZYM
DIY Материјали:
Електрични
Тип:
5-цифрен Шалтери
Број На Модел На:
КС-280
Број На Производ:
FC396
Конфигурација празнење устата дијаметар:
8мм
Обработка на сопствени:
Yes
Примена:
јогурт,овошни пијалаци,течни алкохол,да се заштити кожата на вкус, сос класа
Автоматско одделение:
Полу-Автоматски
Пакување тип:
Шишиња
Тип:
Пополнување на машина
Големина:
410*330*270mm
Производи во категоријата