.

.

Одлична цена
10PCS/МНОГУ FCPF16N60NT FCPF16N60 16N60 ДА-220F

10PCS/МНОГУ FCPF16N60NT FCPF16N60 16N60 ДА-220F

DEN 118.08

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Бренд Име:
XOYUN
Тип:
Регулатор На Напон
Состојба:
Нови
Напон:
Стандард
Моќ Дисипација:
Стандард
Температурата На Работа:
Стандард
Број На Модел На:
FCPF16N60NT
is_customized:
Yes
Примена:
Стандард
Производи во категоријата