.

.

Одлична цена
ZYY Европската луксузни фонтана кристал лустерот спалната соба студија простор бар, бар лустерот круг лустерот

ZYY Европската луксузни фонтана кристал лустерот спалната соба студија простор бар, бар лустерот круг лустерот

DEN 3660.48

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Абажур Боја:
D38cm
Тип На Објект:
Ѕидни Светилки
сертификација:
FCC,ГШ,LVD,CCC
Гаранција:
3 Години
Извор На Енергија:
AC
Употреба:
празник
Тело Материјал:
Железо
Примена:
Кревет Во Соба
Извор На Светлина:
LED Светилки
Е Светилки Вклучени:
Yes
Тип На Прекинувач:
Knob префрлате
Инсталација Тип:
Монтажа На Ѕид
Број На Модел На:
2017092201
Стил:
Модерна
Сенка Тип:
Железо
Боја На Каросеријата:
Браун
Сенка Ветер:
До & Долу
Напон:
90-260V
Техника:
обложено
Карактеристики:
Модерна
Осветлување Област:
5-10square метри
База Тип:
E14
Е dimmable:
No
Материјал:
Метал
Бренд Име:
getop
Број на извори на светлина:
1
Производи во категоријата