.

.

Одлична цена
NMSafety Висок квалитет на Работа Заштитни Ракавици Cut-отпорни & Анти-Вибрации Безбедносни Ракавици HPPE+Анти Cut & Шок Ракавици

NMSafety Висок квалитет на Работа Заштитни Ракавици Cut-отпорни & Анти-Вибрации Безбедносни Ракавици HPPE+Анти Cut

DEN 159.84

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

боја:
9L DY1350AC-ГР, 10XL DY1350AC-ГР, 11XXL DY1350AC-ГР
Класификација:
Вибрации Изолација Ракавици
Материјал:
Гума
Број На Модел На:
DY1350AC-ГР
Бренд Име:
nmsafety
Ракавици Слој Материјал:
Црна Пена Нитрилна+ЕВА дланка
Ракавици Лагер Материјал:
Сива Намали отпорни на лагер
Сертификат:
EN388 4342
ANSI Намали Ниво:
A4
Примена:
Намалување Отпорни или Oilproof Индустрија
Дали може да се мијат:
Yes
Пакет:
1 пар/opp polybag
Складирање:
Запечатени, Сува, се Избегне светлина
Над 50 Пара Трговија На Големо Цена :
Контактирајте со нас onlie или Оставете порака
Производи во категоријата