.

.

Одлична цена
4PCS 1.5 MM 2.0 MM 2,5 MM 3.0 MM Хексадецимален Шрафцигер Боја на Титаниум Легиран Челик Хексагонални Шрафцигер Поставите Ален Возачот За РК Автомобил

4PCS 1.5 MM 2.0 MM 2,5 MM 3.0 MM Хексадецимален Шрафцигер Боја на Титаниум Легиран Челик Хексагонални Шрафцигер Поставите

DEN 552.00

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Бренд Име:
RcAidong
Материјал:
Метал
Алатка Материјали:
Алатки
За Возило Тип:
Автомобили
Употреба:
Возила & Remote Control Играчки
РК Делови и Accs:
алатка
Надградба На Делови/Додатоци:
алатка
Далечински Управувач Периферни Уреди/Уреди:
алатка
Четири тркала Атрибути:
алатка
Производи во категоријата