.

.

Одлична цена
BOROSA 1Piece Нови Злато/Сребрена/Црна Боја Галакси Кварц Титаниум Со 10мм Сива A-портата Монистра Хривнија Алка G1325 S1325 B1325

BOROSA 1Piece Нови Злато/Сребрена/Црна Боја Галакси Кварц Титаниум Со 10мм Сива A-портата Монистра Хривнија Алка G1325

DEN 216.00

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Материјал:
Камен
Нараквици Тип:
Влакно Нараквици
Пол:
Жените
Обликотшема:
Геометриски
Синџир Тип:
Beaded Хривнија
Метали Тип:
Бакар
Затворач Тип:
Чипка-Up
Број На Модел На:
G1325
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Стил:
Тренди
Поставување Тип:
Тензија Планината
Бренд Име:
BOROSA
Функција:
моден накит
Метали Тип:
злато боја
Материјал:
Галакси Кварц&10мм Сива A-портата Монистра
Камен големина:
30~32x18~21mm
Дебелина:
5~7mm
Внатрешниот Синџир:
Кол.(Прибл.)
Тежина:
26~29g
Тип На Објект:
хривнија&закачам
Пол:
Жени, ДЕВОЈКИ
Производи во категоријата