.

.

Одлична цена
AC220V/AC230V Вратата контролер за лизгачки портата настроената и Единствен мотор со железнички стигнале врата со далечински управувач

AC220V/AC230V Вратата контролер за лизгачки портата настроената и Единствен мотор со железнички стигнале врата со

DEN 768.00

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Број На Модел На:
одбор за контрола на портата настроената
Бренд Име:
KINGJOIN&GALO
Напојување:
AC220V~AC230V
Тип:
рачна контрола
Производи во категоријата
DEN 118.08