.

.

Одлична цена
Бесплатен превозот 5pcs/многу ISL6251AHAZ ISL6251A ISL6251 СОП

Бесплатен превозот 5pcs/многу ISL6251AHAZ ISL6251A ISL6251 СОП

DEN 36.00

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Моќ Дисипација:
Intermational стандард
Напон:
Intermational стандард
Пакет:
СОП
is_customized:
Yes
Примена:
компјутер
Тип:
Логиката Идентичен
Температурата На Работа:
Intermational стандард
Состојба:
Нови
Број На Модел На:
ISL6251AHAZ
Бренд Име:
CBBYO
Производи во категоријата
DEN 118.08