.

.

Одлична цена
ZAKOL Убава Срце Облик на Женски Љубов Кристал Хривнија Закачам Со Кубни Циркон Накит За Жените Christmad Подарок FSBP160

ZAKOL Убава Срце Облик на Женски Љубов Кристал Хривнија Закачам Со Кубни Циркон Накит За Жените Christmad Подарок

DEN 299.04

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Метална боја:
Злато Во Боја, Бела Боја, Се Зголеми Златна Боја
Нараквици Тип:
Пресечените алки
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
ZAKOL
Поставување Тип:
Prong поставување
Обликотшема:
Срцето
Стил:
Тренди
позлата:
Platinum Позлатен
Пол:
Жените
Број На Модел На:
FSBP160
Метали Тип:
Бакар
Материјал:
Кубен Циркони
боја:
Бела
Mainstone:
ААА+ кубни циркони
Обликот:
Срце Облик
Нараквици Тип:
Синџир & Линк Нараквици
Тежина:
About 6.5g
Еколошки Стандарди:
Олово, Никел, Кадмиум слободни
Материјал Боја:
Sliver Боја / Розово Злато Боја/ Златна Боја
Производи во категоријата