.

.

Одлична цена
АПСОРПЦИЈА на ЗАДНИТЕ авто делови Заден амортизер за Бенц W204 OE#204 326 00 09

АПСОРПЦИЈА на ЗАДНИТЕ авто делови Заден амортизер за Бенц W204 OE204 326 00 09

DEN 1176.00

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Објектот Висина:
20cm
Тип:
Воздушен притисок
Објектот Должина:
50cm
Објектот Тежина:
5kg
Бренд Име:
gzwabo
Земја/Регион на Производство:
Кина
Објектот Ширина:
20cm
Материјал Тип:
гума+челик
Производителот Дел Број:
204 326 00 09
За Возило Брендови/Модел:
Мерцедес-Бенц
Производи во категоријата
DEN 118.08