.

.

Одлична цена
NE5532 Стерео Пред-засилувач Preamplifier Тон Одбор на 12-24V AC Засилувач Одбор

NE5532 Стерео Пред-засилувач Preamplifier Тон Одбор на 12-24V AC Засилувач Одбор

DEN 127.20

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

DIY Материјали:
Електрични
Број На Модел На:
011696
Бренд Име:
diymore
ОЕМ:
diymore
Производи во категоријата
DEN 118.08