.

.

Одлична цена
Witblue Нов екран на допир За 8 iRu M803G Таблета екран на Допир панел Digitizer Стакло Сензор Замена Бесплатен Превозот

Witblue Нов екран на допир За 8 iRu M803G Таблета екран на Допир панел Digitizer Стакло Сензор Замена Бесплатен Превозот

DEN 391.20

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Број На Модел На:
За iRu M803G екран осетлив на допир
Компатибилен Бренд:
Универзална
Екран Тип:
Капацитивни Екран
Големина На Екранот:
7~10 Инчен
Тип На Производ:
Таблета Екран На Допир Панел
Бренд Име:
witblue
Производи во категоријата
DEN 118.08