.

.

Одлична цена
400ml Боја мастило рефил кит за HP 655 мастило кертриџ ciss за hp Deskjet Ink Advantage 3525 4615 4625 5525 6520 6525 принтер ink

400ml Боја мастило рефил кит за HP 655 мастило кертриџ ciss за hp Deskjet Ink Advantage 3525 4615 4625 5525 6520 6525

DEN 333.60

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Тип:
мастило рефил кит
Компатибилен Бренд:
HP
Број На Модел На:
655 МАСТИЛО 100ml
Бренд Име:
БЛУМ
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)
is_customized:
Yes
Производи во категоријата