.

.

Одлична цена
KEYSION Телефон Случај За iPhone X Покрие Кожа Луксузни Паричникот Картичка Слотови Назад Capa За iPhone X Случаи Fundas за iPhone 10

KEYSION Телефон Случај За iPhone X Покрие Кожа Луксузни Паричникот Картичка Слотови Назад Capa За iPhone X Случаи

DEN 269.76

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Материјал:
За iPhone X
Мало Пакет:
Yes
Компатибилен iPhone Модел:
iPhone X
Функција:
Со Картичката Џеб
дизајн:
Обична,Бизнис,Гроздобер
Бренд Име:
keysion
Големина:
5.8 inch
Карактеристики:
Картичка Слотови + Паричникот Тип
Тип:
Половина завиткани Случај
Компатибилен Бренд:
Apple iphone
Компатибилен Модел:
За iPhone X
Материјал:
Висок Квалитет на стп Кожа
Карактеристика 2:
Врвен квалитет + Брза Испорака + најголемиот Дел Цена
Место на Потекло:
Шенжен, Кина (Копно)
Пад на превозот / микс боја:
Поддршка
Производи во категоријата