.

.

Одлична цена
Witblue Нов екран на допир За 10.1 Goclever КВАНТНА 1010 М TQ1010M Таблета екран на Допир панел Digitizer Стакло Замена на Сензор

Witblue Нов екран на допир За 10.1 Goclever КВАНТНА 1010 М TQ1010M Таблета екран на Допир панел Digitizer Стакло Замена

DEN 340.80

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

боја:
Бела, Црна
Број На Модел На:
За Goclever КВАНТНА 1010 М TQ1010M екран осетлив на допир
Големина На Екранот:
7~10 Инчен
Тип На Производ:
Таблета Екран На Допир Панел
Компатибилен Бренд:
Универзална
Екран Тип:
Капацитивни Екран
Бренд Име:
witblue
Производи во категоријата
DEN 118.08