.

.

Одлична цена
50PCS/МНОГУ TLP161J P161J SOP4 СОП-4 Optocoupler Фотоелектрически спојка

50PCS/МНОГУ TLP161J P161J SOP4 СОП-4 Optocoupler Фотоелектрически спојка

DEN 372.00

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Тип:
Регулатор На Напон
Температурата На Работа:
Стандард
Пакет:
СОП
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
TLP161J P161J
Моќ Дисипација:
Стандард
Напон:
Стандард
Состојба:
Нови
Примена:
електронски компоненти
Производи во категоријата