.

.

Одлична цена
DZ015 дијамант сликарство fuji планина,везови rhinestones,дијамант везови полна,дијамант сликарство планински пејзаж

DZ015 дијамант сликарство fuji планина,везови rhinestones,дијамант везови полна,дијамант сликарство планински пејзаж

DEN 196.80

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Големина:
full square 20x25cm, full square 25x30cm, full square 30x40cm, full square 40x50cm, full square 50x60cm, full square 60x80cm, full square 75x100cm
Стил:
Европа
Шаблон Тип:
Сценско
Материјал:
Смола
Бренд Име:
YIKEE
Платно Пакување Метод:
Навива
Дијамант форма:
Плоштад
Употреба:
Слики
Рамка:
No
Форма:
Еден
Pasting Област:
Целосна
Број на Бои:
30-45
Надворешното Пакување:
Меур торба
Име на производ:
Дијамант Сликарство Планина
Ткаенина Тип:
HD Oilcloth
колекции во собата:
алатки,смола дијаманти ,печатени платно
Применливи Простор:
Спалната Соба & Дневна Соба
Алатки:
вежба точка пенкало, вежба плоча,дупчење кал
Дијамант Количина:
15-30% повеќе количина
Дијамант големина:
2.5*2,5 mm
Лепак Adhension:
Силна стап
Големина на слика:
Според опции
Слика Опис:
diamand сликање пејзаж
Производи во категоријата
DEN 118.08 -4 %